Časté otázky

Aké sú výhody takéhoto prístroja pre nás, ako klientov-pacientov ?

Na prvom mieste je to BEZBOLESTNÁ METÓDA diagnostiky bez odberu jedinej kvapky krvi, kde za pár minút získate množstvo hodnotiacich parametrov Vášho zdravotného stavu, na ktoré by ste inak čakali niekoľko dní, a museli by ste absolvovať niekoľko samostatných vyšetrení spojených s odberom krvi. UNIKÁTNY PRÍSTROJ tým účelne dopĺňa preventívne a klasické laboratórne krvné vyšetrenie, celé spektrum špecializovaných vyšetrení a vymedzuje smer ďalších detailnejších vyšetrení.

Je to významná "pomôcka" pre lekárov ?!

Jednoznačne ÁNO. Lekárovi je okamžite k dispozícii krvný obraz, biochemické hodnoty, stav srdca, pľúc, pečene, obličiek, štítnej žľazy, ženských a mužských pohlavných orgánov, krvného obehu, hormónov, stav ciev, stav imunity, centrálneho nervového systému, metabolizmu tukov, minerálov, prekrvenie jednotlivých orgánov a včas zistí niektoré onkologické ochorenia. Analyzátor teda urýchľuje a skvalitňuje vyšetrenie pacientov, dokáže nás upozorniť na mnohé ochorenia a určuje smer ďalších prípadných odborných vyšetrení a vhodnú terapiu.

Ako funguje takýto prístroj ?

Zjednodušene vysvetlené, JE TO PATENTOVANÝ PRINCÍP, založený na najnovších poznatkoch a metódach kvantovej fyziky. Certifikovaný prístroj skúma rozloženie biochemických charakteristík krvi, parametre krvného prietoku a systému enzýmov. Jednotlivé parametre získame z piatich špeciálnych mikroprocesorových sond, ktoré sa umiestňujú na biologicky aktívne body povrchu tela pacienta. Po krátkom zadaní vstupných údajov sa spustí program analýzy.

Prečo by mali ľudia takéto vyšetrenie absolvovať ?

Pretože, analyzátor dokáže upozorniť na mnohé závažné ochorenia KVALITNE, RÝCHLO a BEZBOLESTNE. Následná liečba je tým podstatne účinnejšia a predsa PREVENCIA JE VŽDY LACNEJŠIA AKO LIEČBA.

Kde a ako sa môžu občania objednať na takéto vyšetrenie ?

ANALYZÁTOR JE K DISPOZÍCII VŠETKÝM občanom, hlavne klientom na základe vyžiadania lekárom, zamestnávateľom na vykonávanie vstupných a preventívnych prehliadok zamestnancov, poisťovniam pri uzatváraní životných poistiek, hypoték a pod.
DIAGNOSTIKA SA VYKONÁVA v privátnom zariadení - Preventívno, diagnosticko, terapeutickom centre (PDT centrum) v priestoroch Nemocnice s Poliklinikou Považská Bystrica, 1.poschodie starej časti nemocnice. Otvorené pondelok-piatok 7:00-12:00, 12:30 - 15:00 hod.
Samoplátcovia sa môžu na vyšetrenie analyzátorom objednať na tel.č.: +421 42 43 04 228, e-mail: a prostredníctvom našich zmluvných partnerov a lekárov. Po dohode je možnosť vyšetrenie aj mimo otváracích hodín. Pre dôchodcov, ŤZP, deti od 5 do 15 rokov, rodiny a pracovné kolektívy poskytujeme výrazné zľavy.

Koľko trvá vyšetrenie ?

Ako sme už spomínali, samotná diagnostika trvá 6 minút, k tomu pripočítajme pár minút prípravy a po vyšetrení analýza výsledkov príslušným lekárom, následné odporúčania a prípadná terapia. Teda asi za 20 minút spolu s odporúčaniami dokážeme RÝCHLO, KOMPLEXNE a bez obávaného odberu krvi, sprístupniť klientom informácie o ich zdravotnom stave.

To znie ako scéna z nejakého sci-fi filmu ?!

Veda a technika napreduje predsa míľovými krokmi. S touto doslova revolučnou metódou už pracujú lekári na Slovensku, Česku, Maďarsku a Rusku.
Z pohľadu prevencie zdravia a kvality života sme radi, že v našom meste, ako v jednom z prvých v EÚ sa uvádzajú do lekárskej praxe takéto najmodernejšie technológie.
Ako lekári doporučujeme všetkým občanom venovať týchto pár minút najcennejšej hodnote ktorú máme - svojmu zdraviu.

Novinky

NOVÉ PRACOVISKO V BANSKEJ BYSTRICI, Dolná 5

12.02.2016

Od 1. apríla 2012 je zriadené nové pracovisko-PDT centrum v Banskej Bystrici, Dolná 5, 1.posch., vchod z pasáže vedľa lekárne Dr.Max.
Objednávať sa môžete:
0918 146 216.
Využite otváracie zľavy.

V máji 2012 bude otvorené pracovisko v Košiciach.

Kontakt
Rezervácia
0905 324 568

V prípade záujmu o vyštrenie si neváhajte vyplniť rezervačný formulár alebo nás priamo kontaktovať telefonicky, prípadne e-mailom.

BIOQUANT Polovodičová laserová terapia

 • znižuje viskozitu krvi
 • znižuje krvné lipidy
 • predchádza tvorbe trombov
 • lieči a predchádza vysokému krvnému tlaku a ustáluje krvný tlak
 • osviežuje mozog a zlepšuje pamäť
 • zjavne sa zlepšujú klinické symptóny

Pre bližšie informácie nás prosím kontaktujte.

Prírodné výživové
doplnky

 • Aloe Vera gel
 • Colostrum
 • Probiotiká
 • Reishi
 • Antioxidanty
 • Vitamíny
 • Čaje
 • Diétny program
 • Psylium

Pre bližšie informácie nás prosím kontaktujte.